Teslimat ve Değişim

İade ve Değişim Şartları

- rodicase.com dan satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14) işgünü içerisinde değişim yapabilirsiniz.

- rodicase.com'dan satın almış olduğunuz ürünler kişiye özel üretildiği için niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler kategorisine girmektedir.

- Sipariş edilen ürünlerin gönderimi mevcut stoktan yapılmamaktadır. Sipariş edilen ürünlerin materyalleri tarafımızca temin edilerek, tüm ürünler kişiye özel olarak üretim yapılmaktadır. İşbu sebepten dolayı firmamız zarara uğramamak adına, gelen iade ve değişim taleplerini ürünle alakalı geçerli bir sebep olmadığı sürece kabul etmeme hakkına sahiptir.

- rodicase.com dan satın aldığınız ürünler firmamızın üretimi veya disribitörlüğünü yaptığı markanın ithal ürünü olmasından dolayı garantisi birinci el olan firmamız tarafından verilmektedir.

- İade/Değişimi onaylanmış ürün, iade sebebini belirten bir dilekçe ile birlikte gönderilmelidir ve mutlaka faturası ile birlikte gönderilmelidir.

- Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin değişimi kesinlikle kabul edilmemektedir.

- Ürünü firmamızın anlaşmalı olduğu MNG Kargo firması kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. 

- Websitemizden online olarak alışveriş yapan tüm müşterilerimiz bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Kutulu Ürünler:

- Ürünlerin kutusu, orijinal ambalajı hasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamakta olup, adresinize teslim olarak geri gönderilecektir.


rodicase.com İşbu Koşulları Değiştirme Hakkını Gizli Tutar